My Tweets

sefa
Sefa Özen

Change User

  • @NFTLaunchpadso1 GYKf8n19zxdVVATo2AiDAQN1yR2SEHFavwuMyjASGLQa Mon Jan 24
  • Red Kite x $MRUN Community pool https://t.co/G7qSw1pLzm Sun Jan 23
  • RT @PolkaFoundry: 🏃‍♂️@MetarunGame $MRUN IDO whitelisting is now LIVE 🥳 🔓Whitelist Opening: 11:00 UTC, Jan 21 🔒Whitelist Closing: 7:00 UT… Sun Jan 23
  • RT @NodleTurkey: Yaklaşık 1 yıl oldu ve 1k. Bakalım Gelecekte neler olacak! https://t.co/zyr0kj3z8E Tue Jan 11
  • RT @alephium: 🚨 Vote to list Alephium on @gate_io 🚨 📅 Vote starts 8am UTC, January 11th 2022 🗳️ 10,000,000 Votes required 🎁 26,000 ALPH gi… Fri Jan 07
  • I participated in Murphy Game to win NFT blind box @ Murphy_ BSC #GameFi #BSC #Whitelist (Tag 3 Friends)… https://t.co/q9aYuwTOWe Sun Jan 02
  • @wangdawang17 Why is website don't work? Sun Jan 02
  • Help me win Murphy Game Airdrop https://t.co/I3HLJw677L Sat Jan 01
  • RT @Murphy_BSC: Murphy Game Airdrop 🎟 Rule details 🛒 200 NFT blind box & 500000 MP Airdrop 📅 Date: December 31, 2021 to January 5, 202… Sat Jan 01
  • @V2Chain Happy new year. Is there a website for this project? Sat Jan 01
  • RT @InuWars: 🚀Private Sale Round 1🚀 Hard Cap 200 BNB - Allocation Fixed 0.5 - 2 BNB per wallet. Price: 85.000 $IWR per 1 BNB (bonus 55% fr… Thu Dec 30
  • @erkanpirim10 @Maliyasar9 @RTErdogan Hedefimiz sıfır dolar ne lan geri zekalı ananın donu dolarla aptal. Seni takip… https://t.co/chAiP6WZRe Mon Dec 20
  • 🔥🔥🔥TankBattle Whitelist Round 2 🔥🔥🔥 https://t.co/AsosRHLjPn Mon Dec 20
  • Join @tankbattleco Whitelist round 2 now ! ♥️ Big chance for you !!! 🤘 #bsc #whitelist #tankbattle #gamefi #ido https://t.co/lTw4lCQn1H Mon Dec 20
  • RT @tankbattleco: 👉 𝐔𝐏𝐂𝐎𝐌𝐈𝐍𝐆 🔥 𝐓𝐀𝐍𝐊 𝐁𝐀𝐓𝐓𝐋𝐄 𝐖𝐇𝐈𝐓𝐄𝐋𝐈𝐒𝐓 𝐑𝐎𝐔𝐍𝐃 𝟐 🔥 ♥️ Join it now : https://t.co/lxqPTzEood 🚀 TANK whitelist open: 2:00PM (UT… Mon Dec 20
  • @Inu_NFToken @NodleTurkey @Nazl18535087 @m_ncexs Tue Dec 14
  • https://t.co/ygb2FJ3gnM Mon Dec 13
  • RT @gate_io: 🤔 https://t.co/8kWqgEeplL Guess the #ROI: $PPAD 🤔 @AppPlayPad 50 lucky users will receive $10 each 🧧 💽Follow @gate_io 💽Like &… Mon Dec 13
  • Let's join this impressive journey by Lockness Payments ! $LKN #Lockness #payments #Escrow #p2p #b2b #p2b #Wallet https://t.co/sk2Cnnk8T1 Mon Dec 13
  • RT @LockNess_BSC: ❗️🚨Lockness community GIVEAWAY🚨❗️ 🔥🔥🔥1,000,000 $LKN🔥🔥🔥 🐍Show us how excited you are by completing the tasks listed belo… Mon Dec 13
  • @MekaVerse @NodleTurkey @Nazl18535087 Mon Dec 13
  • RT @MekaVerse: Here we go again! 🤖🔥 We're giving away x5 Meka from our collection! Everyone can participate this time 🤍 How to enter the… Mon Dec 13
  • @ulketv @hasanozturke @Taceddin_Kutay @atesyilmaz_ @ahakanbayrakci @muratozer_imkan Götünüz yiyorsa bir tane muhali… https://t.co/X83ly8OX5w Fri Dec 10
  • @turgaymustafa12 @ulketv @hasanozturke @Taceddin_Kutay @atesyilmaz_ @ahakanbayrakci @muratozer_imkan Sana beyin alacam Fri Dec 10
  • https://t.co/HTDQsS17xe https://t.co/NKmvsfuEhK Thu Dec 02
  • Huobi Xmas event https://t.co/8CnSEJfk05 Thu Dec 02
  • @cz_binance @elonmusk @binance I will choose $50,000 in $DOGE because car taxes are very high in Turkey. #DOGEorTesla & #Binance Mon Nov 29
  • RT @cz_binance: Terms and conditions apply. See the link below for more details. https://t.co/yA9eemwL1P Mon Nov 29
  • RT @cz_binance: I'm giving away a DOGE Tesla & $50,000 in $DOGE. Which do you want? To enter: 🔸Retweet 🔸Follow @elonmusk, @binance, @cz_bi… Mon Nov 29
  • RT @gate_io: 🤔https://t.co/8kWqgEeplL Guess the $SNFT #ROI🤔 @Suprenftunicorn 50 lucky users will receive $10 each🧧 💽Follow @gate_io 💽Like… Mon Nov 22
  • RT @NodleTurkey: @NodleCash resmi Türkçe Telegram grubuna katılın. https://t.co/nZjD9a37vu Fri Nov 19
  • https://t.co/cHi15QfOJE Fri Nov 19
  • Sign up to Wonder to earn tokens for your project 🤑 https://t.co/UfeaHiyotS Wed Nov 17
  • #CumhurbaşkanımBizeSahipÇık diyen 50k insan 60 milyon insan bunu söylüyor da takan yok Mon Nov 15
  • @RTErdogan @HaberMujdeli Gözlerimi yaşartıyorsunuz Cumhurbaşkanım. Ayrıca Banisi değil KURUCUSU. Wed Nov 10
  • @TwitterSupport What hapening? My username is "Sefa" bu i can see different username at my messages. (My 2. twitter… https://t.co/8pHorWd0Hj Wed Sep 08
  • @DJ_CRYPTO1 @NodleNetwork https://t.co/L9e23NlL3u Wed Sep 08
  • @BitcoinBro303 @NodleNetwork https://t.co/2JfzO0tMJ4 Wed Sep 08
  • RT @NodleTurkey: @NodleCash uygulamasını kullanarak kripto para #NODL kolayca kazanabilirsin. Yapmanız gereken sadece uygulamayı indirip ge… Tue Sep 07
  • @yfglb @NodleCash uygulamasını kullanarak kripto para #NODL kolayca kazanabilirsin. Yapman gereken sadece uygulamay… https://t.co/ZHNS7C9euT Tue Sep 07
  • @HodlNodl @NodleNetwork @NodleCash GL to everyone Sun Sep 05
  • @Gazitemur11 @BKagan100 @id_baybars @tcsavunma Sedat Peker'i takip et çakma Türk Mon Aug 30
  • @BKagan100 @id_baybars @tcsavunma Senin Bumin kağan la Ötüken ile işin olmaz! AK ÇOMAR olarak acilen ismini değişti… https://t.co/LJKH9j8ALA Sun Aug 29
  • @BKagan100 @id_baybars @tcsavunma 3-5 çapulcuymuş onayladın! Amk kansızı bir de Ötüken ve Bumin kağan yazmış! Sun Aug 29
  • @CelikkCemile @BKagan100 @id_baybars @tcsavunma Evet Mit çok iyi çalıştı. Dış işler bakanlığı toplantısın da suriye… https://t.co/WCOOAo3fxF Sun Aug 29
  • @Gazitemur11 @BKagan100 @id_baybars @tcsavunma Evet işid terör örgütünün yapısını bilen bilir en iyi siz bilirsiniz… https://t.co/0roWOk5bEq Sun Aug 29
  • @BKagan100 @id_baybars @tcsavunma Türkiye Cumhuriyeti ordusu orayı korurdu üç beş çapulcudan! Suriye'nin kuzeyini d… https://t.co/VdJiBRGnV1 Sat Aug 28
  • Yarın seçim olsa ve AKP kaybetse polis halkın karşısın da olacak ama ben #polisiminyanındayım (biraz utanın polisle… https://t.co/bTgi2CIOh5 Sun Aug 22
  • Ateşin Çocukları değil OROSPU Çocuklarısınız! Sun Aug 01
  • @NodleCash @cryptosefa @NodleNetwork Still don’t work https://t.co/rMQPvBn86U Wed Jul 28
  • @NodleCash @cryptosefa @NodleNetwork Thank you for replying Wed Jul 28
  • @NodleNetwork @NodleCash Congrulations 🎊 Sat Jul 24
  • @wHenS35 Sen verme ayı Fri Jul 23
  • @NodleNetwork @AcalaNetwork @Polkadot @NodleCash @substrate_io @ParityTech @LaminarProtocol @bettechentt… https://t.co/qSmC6M1H8H Thu Jul 22
  • @Rtesevdalisi271 @yfglb Tedavi ol Sun Jul 18
  • @gztcom Darbe Filistin ve akp'ye yapılmış Türkiye ile alakası yok Wed Jul 14
  • @bilgi_dunyasi__ Tebrikler. Maalesef Türkiye'de birilerinin kazançlarına engel olduğu için sürülür veya görevden alınır. Mon Jul 05
  • @ZeynepY00559527 @Kartal082928 @__Haber_Mujdeli Zeynep abey pudra şekerini fazla mı aldın bugün? Mon Jul 05
  • @__Haber_Mujdeli YBSG Mon Jul 05
  • @elonmusk F u elo Sat Jul 03
  • @firariadam Bir umuttur yaşamak. İnsanlar napsın! (Bende yavaş yavaş araştırmaya başladım) 15 aydır işsizim günlük… https://t.co/ymxBLXnRJn Sat Jul 03
  • @firariadam Ama en değerlisi değil! Sat Jul 03
  • @firariadam @GudbrandBrynjar @ucaktakiatheist Hemen çök bana! Bir üsttekine cevap verecektim yaşlılık kusura bakma.… https://t.co/uGbvzcekBy Sat Jul 03
  • @Ronaldo51344619 @hildahalada Ben kuzu'ya inanıyorum Sat Jul 03
  • @firariadam @GudbrandBrynjar @ucaktakiatheist Badem bıyıklı ateist bu, siz bilmezsiniz yeğemim Sat Jul 03
  • @dapheadsays Deniz hanım ailenizi tanımıyorum, ne yaşadığınızı bilmiyorum ama düşüncem sizi sevdikleri ve düşündükl… https://t.co/gtomdjCR3e Sat Jul 03
  • https://t.co/tkIJazZlhO 11 yaşında fetöcü, ppk'lı, dıj minnoş! Ülkeyi yönetsem bu kızımızın röportajından sonra kafama sıkardım sanırım! Sun Jun 20
  • @MurAll_art @CoinMarketCap @Nazl18535087 @Suseli2 @toyes1 Sat Jun 19
  • @losslessdefi @Nazl18535087 Sat May 29
  • RT @ProfDemirtas: Böylesine Akıllı, Böylesine Mantıklı, Böylesine İnsan sever, Böylesine Yumuşak, Böylesine Cesur, Böylesine Anlaşma tarafl… Mon May 24
  • RT @ProfDemirtas: Bu can adamın 1000’de biri kadar vatanperver olamazsınız. Keşke olsanız ... 😔😔😔 https://t.co/7YABSGQ0Aw Mon May 24
  • RT @nevsinmengu: Soylu: Mehmet Ağar'ın bir marinada görev alması doğru değil. Ben yerinde olsam 48 saat içinde o görevden ayrılırım Mon May 24
  • @ProfDemirtas 40 yaşımdan sonra Belarus'a taşınmayı düşünüyorum. Evet BELArus. Mon May 24
  • RT @ProfDemirtas: Gençlerinin en büyük hayali: başka ülkede taksici, garson, bulaşıkçı olmaksa, O ülke batmış demektir... Mon May 24
  • RT @ProfDemirtas: Allah aşkına: Karpuz, Peynir, Ekmekten daha güzel bir yemek var mı? 🤓 Yarım karpuz yedim çok fena 🤦‍♂️🤦‍♂️ Mon May 24
  • RT @ProfDemirtas: Ya Krallar Filozof olmalı, Ya Filozoflar Kral ... Mon May 24
  • RT @ProfDemirtas: Kral hep çıplaktı, Sen KÖRDÜN ... Mon May 24
  • RT @ProfDemirtas: Ahh Elon ahh ... 🤓🤦‍♂️ Mon May 24
  • @ekrem_imamoglu lütfen izleyin https://t.co/DmQ9VAdW0f Sat May 18
  • RT @meral_aksener: Demokrasi aramak zorunda bırakılan bir Genel Başkan olmaktan utanıyorum. Millet iradesi gasp edilirken, medyanın sessiz… Sat May 11
  • RT @ekrem_imamoglu: 31 Mart günü sandıkta neler yaşandığını sizlere tek tek anlattım. Siz de eşinizle, dostunuzla, komşunuzla, haksızlığa u… Fri May 10
  • @BIGCLANgg @XANTAREScsgo @betwayesports who won? Thu May 09
  • RT @ekrem_imamoglu: Son gelişmelerle ilgili açıklama yapıyorum. https://t.co/biztfEt1eK Mon May 06
  • @BIGCLANgg @XANTAREScsgo @betwayesports i hope i win Mon May 06
  • @Tetsuo_natsu @tabseNcs @XANTAREScsgo betway access blocked in Turkey Mon May 06
  • @tabseNcs @XANTAREScsgo Turkey 😡 Mon May 06
  • Tebrikler Başkanım. Umarim gayretli çalışmanızla toplumumuzda ki CHP algısını yıkarsınız. Başarılar halkın adamı… https://t.co/hKlkbY1W1W Wed Apr 17
  • #HerşeyÇokGüzelOlacak https://t.co/zeXiMqNiN8 Tue Apr 16
  • RT @ekrem_imamoglu: İstanbul’a sözüm var... https://t.co/ChhtBQ2XgR Wed Apr 10
  • Ethics and Compliance Office - Warner Media: CNN should start an inquiry into biased broadcasts of CNNTurk - Kampan… https://t.co/NWZRyUsr5C Wed Apr 10
  • @armie49524902 @elif_ucdag Süslüman diyorum. Sat May 05
  • @zihnicakir Gerizakalısın ulan. Nasıl ki pkk Türkiye’nin toprak bütünlüğüne tehdit terör örgütü ise öso da Suriye’n… https://t.co/QLVI7Ury9r Tue Jan 30
  • How can it feel, this wrong! https://t.co/HMzeqxcTfF Sat May 14
  • @sedatuzunyol demokratik Hakk'ını kullandı da, demokratik olmayan biat ettiğiniz zat olamazsın dedi. Bunu anlamayacak kadar beyinsizmisiniz? Mon Mar 09
  • @fatihtezcan Sana ne desem boş be hacı. Mon Jul 21
  • @06melihgokcek sen ayarladın dimi başgan? :) Tue Apr 08
  • Çocuktun daha kardeşim.Katillerin hala üniforma içinde Katillerin hala ülke yönetme(çalma)derdinde. #HoşçakalBerkinim #BerkinElvanÖlümsüzdür Tue Mar 11
  • @06melihgokcek Başgan konfetiyi nereden alıyon. Ucuza tedarik ederim :) Mon Mar 10
  • @ATuncayOzkan Özgürlüğüne hoş geldin abi. Geçmiş olsun kardeşim @nazlicanozkan Baba kokusu ile uyu. Mon Mar 10
  • @RT_Erdogan Alamanya havası iyi gelmemiş atarlı başbakan Tue Feb 04
  • @RT_Erdogan Resim çektirmeyi unutma kanka Tue Feb 04
  • Epitaph (King Crimson) dinliyor Sat Feb 01
  • Kefene cep diktirdin mi deyyus repliği geldi aklıma Mon Dec 23
  • dyo boya reklamı mı yapıyorsun yoksa prezervatif reklamı mı belli değil Sun Dec 22
  • Vekil olarak yemin etmekten başka icraatı olmayan Hakan Şükür'mü #MilletinVekiliHakanŞükür oluyor? Utanmadan namusum şerefim diyor.Pehh! :) Mon Dec 16
  • Bugün #BasınÖzgürlüğüneDARBE diyenler çıkarcı, fesat,Allahtan korkmayanlardır. Daha önce nerelerdeydiniz diye sorarlar adama. YALAMALAR!!!!! Fri Dec 06
  • @verveozen @BeyzaNcanol Savaşıyorduk resmen :)) Thu Dec 05
  • @YobazHaydo sen resime bak anlarsın gülüm. he @Sefa hesabını 5dk önce açtım :) şakacı seni =) Tue Nov 12
  • @AKKULIS Sistemin en iyi üç kuklası Tue Nov 12
  • @can1968_can @Aksacli_TR Hı hı. kimsenin özel hayatına müdahele etmediniz. Yaptığınız sadece yakmak, döverek öldürmek, fişlemek. AK boklar Tue Nov 12
  • Twitter Türkiye gündeminde gerizekalı başlıklar Beliebers,Takipleşelim,1d üst sıralara tekrardan yükselmişse olay bitmiştir sokayım twittera Mon Jun 17
  • @hakangul29 @AyyildizOrg un kendilerine Atatürkçü deyip, Atatürke düşmanlık besleyenleri desteklemesinden bahsettim. Sat Jun 15
  • @AyyildizOrg Kendinize Atatürkçüyüz yakıştırmasını yapıp Atatürk düşmanını savunmanız komik olmuyor mu? #cevapver Fri Jun 14
  • RT @dilekodbs: takmış CHP ye..CHP de bu kadar kişiyi örgütleyecek yetenek olsa zaten sen 10 yıldır başımızda olmazdın..#eylemvakti Tue Jun 04
  • İki Altaylı. İkisinin mesleği de aynı. Erkek olanı YALAMA, kadın olanı CESUR. Birsen Altaylı cesaretinden dolayı tebrikler. Mon Jun 03
  • Cem Adrian - Bir Katilin Ellerinde http://t.co/kmAuqtB Fri Jul 06
  • @verveozen ayni sen :P Fri Jul 06

Note: Twitter limits the number of tweets returned to 3,200.