My Tweets

tanerozel
taner özel

Change User

  • @zhl_cskn Aklısız köpeği yol kocatır Thu Jun 15
  • @TC_Basbakan Allaha emanet yolun açık başbakanım Wed Apr 19
  • https://t.co/hSmKglTgnX Wed Apr 12
  • https://t.co/2Eg9R7JFiP Wed Apr 12
  • RT @RT_Erdogan: Hazır mısın... Millet için, Bayrak için, Vatan için, Devlet için EVET demeye? https://t.co/x0zW72oHkK Sat Apr 08
  • RT @tcbestepe: Cumhurbaşkanı Erdoğan: “16 Nisan yeni bir diriliştir. İnşallah 16 Nisan’da ülkemizi yeni ve aydınlık bir geleceğe hep birlik… Wed Mar 22
  • @06melihgokcek Thu Feb 16
  • RT @tgrthabertv: #CANLI Fenerbahçe 1-2 Adanaspor 45+1' Roni https://t.co/CA8QqXOmWI https://t.co/o23ji5i2t4 Sun Jan 15
  • RT @zhl_cskn: Yazık Hem de Çok Yazık ! Mustafa Kemal'in Askerleri, Bugün Aponun Hevalleri Olmuşlar😠 AtatürkPartisi PKKKucağında https://t… Thu Nov 24
  • RT @zhl_cskn: Yeni KHK Yayımlandı; EGM'den 7.586 İhraç, KKK'dan 1.259 İhraç, DKK'dan 391 İhraç, JGK'dan 403 İhraç, 550 Dernek Kapatıldı. h… Thu Nov 24
  • RT @trt1: Küçük Bir Aşiretten Dünyaya Hükmeden İmparatorluğun Temelleri Nasıl Atıldı? #GündemÖtesi Yarın #TRT1'de! @ciftpelin https://t.co… Fri Nov 18
  • @06melihgokcek bunların ciğeri beş para etmez başkanım bence kökten kapatın Fri Nov 18
  • RT @06melihgokcek: HADİ AB... HADİ AB SÖZCÜLERİ.. RESTİNİZİ GÖRDÜK...RESTİNİZE REST.. YIL SONUNA KADAR ADAM OLDUNUZ, OLDUNUZ.. YENİ YILDA K… Tue Nov 15
  • RT @trt1: Cumhurbaşkanı Erdoğan: @DirilisDizisi ödülünü milletin gönlünde almıştır. #TRTWorld https://t.co/i6VsADGTFe Tue Nov 15
  • RT @ugur_isilak: #TRTWorld suskun dünyanın hür sesi olacak inşallah. Tue Nov 15
  • RT @mucahitkyilmaz: CB Erdoğan: "Bu kanalımızı zalimlerin propaganda kanalı olarak değil, mazlumların gür sesi olarak görmek istiyorum." #T… Tue Nov 15
  • @saitemresan @EmreUslu 15 yıldır ışık saçıyoruz Allahın izniyle sen fazla beynini ışıkla prizle meşgul etme Wed Sep 14
  • @saitemresan @EmreUslu çok konuşuyorsun boş konuşuyorsun Wed Sep 14
  • @BASKOMUTAN_ AMİN Mon Sep 12
  • @BASKOMUTAN_ Kurban Bayramınız Mübarek Olsun Tüm islam alemine hayırlara vesile olsun inşallah Mon Sep 12
  • @zhl_cskn o şerefsiz iti TRT görmek istemiyoruz Fri Aug 05
  • @ZeybekciNihat Hayırlı uğurlu olsun inşallah Tue Jul 19
  • @msnzafer Maşallah Allaha emanet Tue Jul 19
  • @tcbestepe Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun inşallah Sun Jul 17
  • RT @tcbestepe: Cumhurbaşkanlığı Koruma Polisi Şehit Mehmet Çetin İçin Külliye’de Tören Düzenlendi https://t.co/xsFP5WoUUb https://t.co/25Rs… Sun Jul 17
  • Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah Sun Jul 17
  • RT @Akparti: "Sizin ilk andan itibaren meydanlara çıkışınız var ya o meydanlara çıkışınız her şeyi alt üst etmiştir." https://t.co/TyztH2fN… Sat Jul 16
  • RT @Akparti: "Sokağı teslim alan aziz milletimi buradan bu yüce meclisin çatısı altında yürekten selamlıyorum" https://t.co/LiQaolIliu Sat Jul 16
  • RT @AkGazeteTurkiye: #MilletçeMeydanlardayız https://t.co/WzsIosLSQC Sat Jul 16
  • RT @tcbestepe: Jandarma Genel Komutanlığı'nı üs olarak planlayan darbecilerden 16 asker öldürüldü, 250'ye yakını ise gözaltına alındı. Sat Jul 16
  • @BulutayB Thu Jun 30
  • RT @tefekkurkapisi: O şerefe nail olmamız duasıyla.. https://t.co/jHqLZCKDuT Fri Jun 24
  • @DirilisDizisi Sun May 22
  • RT @DirilisDizisi: "Bir nefesine bile hükmedemediğimiz bir dünya için boyun mu bükeceğiz, zalime eyvallah mı diyeceğiz?" #Ertuğrul https://… Sun May 22
  • @BeyazGazete Sun May 15
  • @AnkaraSakini @KarabukOnline @RT_Erdogan Thu Apr 14
  • @AlgidaTurkiye İsrail ürünleri almıyoruz. Sun Jan 24
  • @AkGazeteTurkiye Sun Jan 17
  • @DirilisDizisi Wed Jan 13
  • @trt1 Sun Jan 10
  • RT @zhl_cskn: Yaralanan Polisin Üzerine Kapanarak Siper Olan Asker ile Komutanının Daha Sonra Arasında Geçen Diyalog... #Mehmetçik https://… Sun Jan 10
  • @zhl_cskn Sun Jan 10
  • @AkGazeteTurkiye Sat Jan 02
  • @RTEakdava çok şükür 70 yıldır güney doğuyu görmeyen insanlar bugün görmeye başlamış ilerleme var. Demekki doğ yoldayız durmak yok yola deva Sun Dec 06
  • @Akparti hayırlı uğurlu olsun inşallah Sun Dec 06
  • @MevlanaSozler Sun Nov 29
  • RT @MevlanaSozler: Uğraşma boşuna. Seni ancak gördükleri ve duydukları kadar anlayacaklar. Gördükleri, ancak kendi anladıkları kadarı olaca… Sun Nov 29
  • @beyazgazete_com şerefsiz ruslar Sun Nov 29
  • RT @ihsansenocak: Kıblesi Moskova olanlarla, kıblesi İran olanlar birleşti; Kıblesi Kabe olan Müslümanları da aynı safta topla Ya Rabbi! Sun Nov 29
  • @ihsansenocak @zhl_cskn Sun Nov 29
  • @RTEakdava Sat Nov 28
  • https://t.co/XkbjknS6tz Sat Nov 28
  • https://t.co/JTwwHTyovY Sat Nov 28
  • https://t.co/bWdBIB4pu8 Sun Nov 22
  • https://t.co/U383nWWR6D Sat Nov 21
  • RT @anadoluajansi: Türk Kızılayı'ndan "Bayırbucak Türkmenlerine yardım" seferberliği https://t.co/V5WSE9pg7L https://t.co/ZAmwN8gOlZ Sat Nov 21
  • @tcbestepe Thu Nov 19
  • RT @memetsimsek: %20 ÖTV vardı! Ancak yıllık toplanan vergi geliri sadece 20 milyon liraydı, çünkü girişler kayıt altına alınamıyordu @ayse… Thu Nov 19
  • RT @trt1: “Süleymanşah oğlu Ertuğrul olgunlaşmayan başağı tırpanlamaz!” "Diriliş Ertuğrul" her Çarşamba TRT1'de!.. https://t.co/JxKIfug8BH Mon Nov 16
  • RT @06melihgokcek: KORAY ÇALIŞKAN ARIZA YAPIP SÖZÜNÜ YİYİNCE,BOĞAZİÇİ KORAY'IN BÜTÜN ÖĞRENCİLERİNİ FABRİKA AYARLARINI DÜZELTMEK İÇİN GERİ Ç… Mon Nov 16
  • RT @06melihgokcek: KK MUHARREMİN BU LAFINA ÇOK BOZULMUŞ VE DEMİŞ Kİ; "BİR ÇİFLİKTE İKİ HOROZ OLMAZ...HERKES HADDİNİ BİLMELİ" :))) Mon Nov 16
  • RT @06melihgokcek: MUHARREM'E SÖZÜNDE DUR TAVUK ÇİGLİĞİNİ KUR DEMİŞLER... MUHARREM; "CHP'YE GN. BŞK OLACAM, CHP'DEN İYİ ÇİFTLİK Mİ OLUR"DEM… Mon Nov 16
  • RT @kendinelaik: #MeseleMemleketMeselesi Mesele davamızın bu kadim topraklarda daim olması için verilen mücadele! Thu Oct 08
  • RT @resulcan17: EKSİK OLMUŞ İMANSIZ DA DENMELİ Kılıçdaroğlu: Bize dinsiz diyorlar - SİYASET Haberleri, Haber7 http://t.co/a33Wpk072R @haber… Thu Oct 08
  • RT @akofis: AK Parti için mesele devlet, millet meselesidir. #MeseleMemleketMeselesi http://t.co/hbLg8TEUan Thu Oct 08
  • RT @BA_Yildirim: Binali Yıldırım ve Başbakan @Ahmet_Davutoglu @Akparti Mitingi için Manisa'da. #MeseleMemleketMeselesi Thu Oct 08
  • RT @06melihgokcek: İŞTE ŞÜKRÜ KÜÇÜKŞAHİN'İN KASTETTİĞİ ANAYASA MAHKEMESİNİN CHP'NİN USULSÜZ HARCAMALARINA DAİR KARARI http://t.co/BqFL75azs… Tue Oct 21
  • Dombıra Türküsü - Kızıl Elma Dizi Müziği http://t.co/T1RS9JVvQA #izlesene @izlesene aracılığıyla Tue Mar 04
  • Mustafa Sarıgül'e 'Recep Tayyip Erdoğan' şoku! http://t.co/DBqZbeIEGV Sun Mar 02
  • avrupa fatihi aslan başarılar Wed Feb 26
  • AK PARTİ 2014 Seçim Şarkısı Uğur Işılak - Recep Tayyip Erdoğan [Dombıra...: http://t.co/9dgCeXvkj1 @youtube aracılığıyla Thu Feb 20
  • Başbakan Erdoğan'dan Ses Kaydı Açıklaması http://t.co/VZm1Hsp7vF @beyazgazete_com aracılığıyla Wed Feb 12
  • RT @ibayram: Istanbul chp il baskani danısmanı Gursel Tekin'in yanında palaliyi koordine edeceklerini anlatıyor. http://t.co/J3I3jRkCYX Mon Sep 30
  • RT @cbabdullahgul: Dün sabah CFR'da ilgiyle izlenen bir konuşma yaptım. Konuşmadan sonraki soru cevap kısmı da çok hareketliydi. http://t.c… Fri Sep 27
  • RT @RT_Erdogan: Yerleşim birimlerine eski isimlerinin verilmesinin önünü biz açtık. Cumhurbaşkanının halk tarafından seçilmesini biz sağlad… Fri Sep 27
  • RT @RT_Erdogan: Benim milletim bir paket makarnaya, bir çuval kömüre oyunu satmayacak kadar onurludur, gururludur, şereflidir. Fri Sep 27
  • RT @RT_Erdogan: Bizim sosyal devlet anlayışı ile yaptıklarımızı bunlar seçim ekonomisi diye vatandaşa anlatıyorlar. Fri Sep 27
  • RT @RT_Erdogan: Büyük oyunu bozmaya, haydi tarih yazmaya! #BugünGünlerdenANKARA http://t.co/PioRSKhgww Sat Jun 15
  • RT @EgemenBagis: New York Times'ın ikiyüzlülüğü Shakespeare: Allah size bir yüz vermiş siz kendinize bir tane daha yapıyorsunuz http://t.… Sat Jun 15
  • RT @memetsimsek: Gökkuşağı aydınlatır Kızılltepe'yi/ 7 renk, 7 düvel , 7 din, 7 lisan/ kardeşlik kenetlenmiş coşuyor insan.. http://t.co ... Sun Feb 17
  • RT @asmnblt: @06melihgokcek A'klımı kullandım, K'albimi dinledim, P'artimi seçtim AKP :) Thu Jun 16

Note: Twitter limits the number of tweets returned to 3,200.