My Tweets

wiksolay
Wikusia
Wikusia 😍😍 | Poland | | 22 yo | 📩 wiksola.y@op.pl Gwiazda tiktoka i Instagrama 🤩🤩

Change User

  • Dostaliście wczoraj jakiś prezent? Ja nie dostałam, ale za to kilka rozdalam😍😍 https://t.co/DRtZeYGW8z Wed Dec 07
  • Hejka tu Twoja Mikołajka! Zostawiam tutaj prezenty, musicie to zobaczyć!❤️🎅🏼 https://t.co/6tfCcTFnbT Tue Dec 06
  • Dziś ważny dzień, wish me luck 🎥 Tue Dec 06
  • 😊😊 https://t.co/JznW5w2xOB Tue Dec 06
  • Dodalam zdjęcie w stringach na Instagram, zajrzyj tam☺️ https://t.co/q2O6nJZdzn Sun Dec 04
  • To bardzo fajny serial 🥰 https://t.co/Cl9ZKYCfs0 Sat Dec 03
  • Jedyne co bym chciała to, żeby Szczesny bronił tak mojego dziewictwa 🤯 Wed Nov 30
  • Można tu dodawać zdjęcia bez bielizny? 🫢 https://t.co/ia6Fn6ofrW Sun Nov 20
  • Co się dzieje, co się dzieje? https://t.co/LpihOHBgdZ Sat Nov 19
  • Remo to co jakiś ficik?😂❤️ https://t.co/xsCMHZdRaa Mon Nov 14
  • Hehe https://t.co/tUbJ7YI2d3 Sun Nov 13
  • Ostatnio poszłam sobie na solarium tak, żeby wytestować i okazało się, że pani zamyka Cię takimi drzwiami, że jeste… https://t.co/VinPeiXKol Fri Nov 11
  • Jak tam kochani wasz 2 dzień z challengem?🐣❤️ https://t.co/eC4V0SwiUB Wed Nov 02
  • Jest NNN ale niedługo będzie się działo na moim of na tyle ze szybko przegracie Tue Nov 01
  • Proszę wejść na mój Instagram i zostawić serduszko pod zdjęciem bo jak nie to przyjdzie po Ciebiw taki diabeł 👹👹 https://t.co/HMiMIolxZP Mon Oct 31
  • Słucham jak panie na pazurkach rozmawiają o pierdzącym wydechu. Fascynujące Fri Oct 21
  • Ten tego, dodałam sobie zdjęcie. https://t.co/LZypDKe0bl https://t.co/bh09UIwsqc Thu Oct 20
  • Chcesz byc moim kerfusiem?😂 Thu Oct 20
  • 7 lat nie szczęścia czy jak to było? https://t.co/OGA06kJX23 Thu Oct 20
  • Jak ktoś z Was jeszcze nie widział to zapraszam do oglądania! Wpadł kolejny odcinek na mój kanał 😈 musicie to zobac… https://t.co/slFr4spNZ2 Sun Oct 16
  • Znajdź psa 🤍🐶 https://t.co/tsrweSTRV8 Sat Oct 15
  • Chce znów lato ☀️ https://t.co/L5nw7zmO72 Sat Oct 15
  • @DFreeDBZHD @PRX113 THERE IS ONLY ONE STANDARD. RIPPLE AND XRP. MOON. Sat Sep 24
  • @DFreeDBZHD @XRP_Moonshots Congrats Elon Musk! Welcome to a big family, the XRPCommunity Sat Sep 24
  • @DFreeDBZHD @xspectar How can you be bearish on this NGFMI! xrp Sat Sep 24
  • @DFreeDBZHD @HillBrettkhill JUST IN: XRP Classified as "Digital Currency" by Goldman Sachs, Wells Fargo and HSBC Sat Sep 24
  • @DFreeDBZHD @TheDustyBC We are going to place XRP long trade. 1.5 leverage. Sat Sep 24
  • @DFreeDBZHD @XRP_Moonshots RETWEET if xrp represents more than 50% of your portfolio! Sat Sep 24
  • @DFreeDBZHD @RuleXRP XRP IS NOT A SECURITY.. Sat Sep 24
  • @DFreeDBZHD @XRP_Moonshots I AM SO OPTIMISTIC ABOUTand XRP! I've been doing this for a long time. Sat Sep 24
  • @DFreeDBZHD @BloodOrCrypto xrp will be the first regulated digital asset ever created Sat Sep 24
  • @DFreeDBZHD @_Crypto_Barbie Going for the top volume on the XRPL DEX today. Who's coming with us??!XRP XRPCommunity xrp Sat Sep 24
  • @DFreeDBZHD @egragcrypto It would be impossible to stop xrp it was designed years ago by the ruling elite Sat Sep 24
  • @DFreeDBZHD @TheMoonCarl Luna is dead, Solana doesn't work,is slow, and ereum expensive. The answer to all problems is xrp! XRP Sat Sep 24
  • @DFreeDBZHD @DiepSanh Watching it makes me feel like XRP has Already WON! Sat Sep 24
  • @DFreeDBZHD @realXRPwhale XRP is the Black Horse Sat Sep 24
  • @DFreeDBZHD @RippleXrpie Coinbase should relist XRP Sat Sep 24
  • @DFreeDBZHD @PrecisionTrade3 Should I sell my brothers dog for more XRP?? Sat Sep 24
  • Jest mi strasznie miło przekazać wam tę informację 😮 Jeśli ktoś nie słyszał to założyłam kanał na YouTube 🔥🔥 Tutaj… https://t.co/0MuC5S61Go Sun Sep 18
  • @Danielrojs70 Nie wiem. Zero kontaktu Mon Aug 29
  • @Mike1qg Chciałabym wiedzieć. Zero kontaktu z nimi Mon Aug 29
  • Nowe konto na tiktoku kochani, stare zostało zablokowane, zostawcie coś po sobie i bądźcie aktywni jak coś wrzucę… https://t.co/66aw7DbV7R Sun Aug 28
  • Odwiedził mnie dziś kurier, który ledwo doszedł do domu 🤤 https://t.co/0njI8xPGcO Thu Aug 25
  • Zmierzam na kolejne wyrywanie ósemki a stres jest jest większy, będzie bolało?🫥 Mon Aug 22
  • Stare, nieklimatyzowane pociągi oraz 33 stopnie to jest to co kocham. Teraz już wiem, że pieniądze za mój bilet są dobrze inwestowane ☀️🫠 Fri Aug 19
  • Zrobiłam zajebiste zdjęcia na Instagram Thu Aug 18
  • Kto kocha kurczaka z ryżem jak ja? https://t.co/vLptqhWgTw Thu Aug 18
  • Czemu mój pies je drożej niż ja?🐶 Thu Aug 18
  • Proszę wpadać na tiktoka kochani, wrzuciłam fajny film i wieczorem live💗 buziaki😘😘😘 https://t.co/4y7NseuHvD Tue Aug 16
  • Kajakowanie jest spoko do momentu pojawienia się głupich ważek 🪰 https://t.co/HfHUDJ3Xav Tue Aug 16
  • Mordeczki! Jestem w szoku że uzbierało nam się tutaj 2000 ludzi😲 bardzo dziękuje każdemu z osobna za obserwacje💞 le… https://t.co/TFtdr2fKl2 Thu Aug 04
  • Zrobiłam dziś zajebiste pierożki 🥟zresztą dosłownie wszystkie sa zajebiste XD Sat Jul 30
  • Idę robić dupe na siłowni bo dziś sobie zrobimy jakieś przysiady na live także zapraszam 😅 Fri Jul 29
  • Dziś było gorąco https://t.co/IyFv85cptu Sun Jul 24
  • @fuckputin444 Lubisz to suko Fri Jul 22
  • Fajny makijaż mi dziś wyszedł 🤠 https://t.co/urCD9kR8mS Fri Jul 22
  • Kontent basenowy? https://t.co/Z39m4TMZuI Thu Jul 21
  • Pasują mi okulary? 🤓 https://t.co/Vt7dYkP1S2 Sat Jul 16
  • Czy tylko ja cały lipiec chodzę w bluzie? ☔️🌦 Sat Jul 16
  • Nic tak nie cieszy dziewczyny jak nowa paletka👀 Chociaż…. widzimy się dziś na of bo będzie się działo 🎞🎬 https://t.co/XF0nMPqZAW Fri Jul 15
  • Energylandia to złoto, a na hyperionie dostałam drugie życie 🎢🫧 https://t.co/iDEjSNnG8i Tue Jul 12
  • Czas zostać trenerem pokemon 😝 https://t.co/INWWqp73Fa Mon Jul 11
  • Pracowity dzień🤓 mocne rzeczy będą 🫶🏼 https://t.co/RIJ9R14UgQ Sat Jul 09
  • Dramy w internecie są dla mnie tak nie zrozumiałe jak załatwianie spraw w urzędach🫠 I’m die 💀 Mon Jul 04
  • Miało być piorunująco na live, a jedynie gdzie jest piorunująco to w słupie energetycznym, bo nie mam prądu :) do jutra mordeczki Sat Jul 02
  • W nocy się działo, dziś tez będzie piorunująco ale na live, zapraszam około 20 🌪 https://t.co/bBfZihWs2k Sat Jul 02
  • Dajcie pomysł na jakiś fajny dwuczłonowy nick z wykorzystaniem mojego mordy❤️‍🔥 Wed Jun 29
  • Misiaczki moje zapraszam was dziś na mojego live na Tiktoka około 19, proszę być obecnym!😈 i oczywiście dziś post n… https://t.co/k4efqpDfex Thu Jun 23
  • @Kuba67494897 Już jutro 😈🥵 Fri Jun 17
  • @ukaszWrblewski2 O to właśnie się rozchodzi Fri Jun 17
  • Kocham maka🍟 https://t.co/EBgt8cLvma Thu Jun 16
  • Dziś wieczorkiem na of zajebisty post także zapraszanko 🫦👅 link w bio Thu Jun 16
  • Wpadajcie mordki na mój Instagram wiksola.y i zostawcie po sobie ślad w komentarzu z zieloną emotką pod najnowszym… https://t.co/QU9pfOxWcf Thu Jun 16
  • Całkiem fajna paczuszka dziś do mnie przyszła, wyczekujcie niedługo zajebistych fotek na of 🔒🥵 ale spokojnie dziś t… https://t.co/vrMXuxXYpw Tue Jun 14
  • @Qwerty10506677 Wszystko można 😘 Tue Jun 14
  • Na 2000 obserwujących tutaj będzie niespodzianka dla was, więc możecie mi pomóż i udostępniać mój profil znajomym 😍buziaczki 😘💗 Sun Jun 12
  • @Krzyszt74482911 Można polepszyć. Sprawdź linki z bio 😊 Sun Jun 12
  • @ukaszWrblewski2 Po pracy można sobie wejść popatrzeć na mnie na live <3 Sun Jun 12
  • @ukasz03363366 Zawsze może być lepiej więc zapraszam na live wieczorkiem 😁 Sat Jun 11
  • Jak dobry masz dziś humor? https://t.co/b0bEEjDm4y Sat Jun 11
  • @Sebasti29990919 Jeżdżę na rowerze 🚴🏼‍♀️ Thu Jun 02
  • @Kubasti06768109 Na pH to się może twoja stara puszcza, ja posiadam tylko ekskluzywny kontent. A jakbym Ci pomachał… https://t.co/X3YOEhxcw8 Wed Jun 01
  • Nowy, moim zdaniem najlepszy do tej pory post na OnlyFans także wiecie co robić moje bejbiki, link macie w opisie🍒💗 https://t.co/Xo5baiOvll Wed Jun 01
  • @eloelo355_a Nie ma nic 🥲 Wed Jun 01
  • @Gulaszinio Spóźnione najlepszego 🎂🎂 Mon May 30
  • @Marcin67507928 Dostałam 🥰 Mon May 30
  • @ukaszWrblewski2 Wygodnie i pięknie 🤗 Mon May 30
  • @eloelo355_a Jak to😱 Mon May 30
  • @RudyAlvaro14 Ośmiorniczkę 😱 Mon May 30
  • @Marcin67507928 Coś fajnego ❤️ Mon May 30
  • PRZEPRASZAM ŻE NIE ODPISYWAŁAM A ZAWRACAŁAM WAM DUPE 🥹 od dzisiaj się zmieniam i żałuje za grzechy Mon May 30
  • Niech ktoś będzie moim daddy i kupi mi coś fajnego na dzień dziecka😏👅 https://t.co/jEytJOYSsd Sun May 29
  • Ja już gotowa do spania hah 😀😀 https://t.co/MWogvhWX3v Sat May 28
  • Chciałabym się pochwalić że mam urodziny, wiec wszystkiego najlepszego dla mnie🎂🎂 Więcej rzeczy w bio👩‍🔬 https://t.co/ZVA8IAPhOC Fri May 20
  • @czopson71 @famemmatv @BetclicPolska A bo tylko dyszkę obstawiałam Fri May 20
  • @Acer51112151 Dziękuje bardzo ❤️😘 Thu May 19
  • @czopson71 @famemmatv @BetclicPolska A nie ma się co chwalić xdd Thu May 19
  • Hejka mordki, wkońcu dziś live urodzinowy na TikTok mam nadzieje ze będziecie liczę na Was ! Miłego dnia ❤️ #Tiktok… https://t.co/yp1qsf6Wq0 Thu May 19
  • Ehem ehem, przypominajka wiksola przypomina podskoki na live wygina 🤓 zapraszam na live około 18, dużo się teraz dz… https://t.co/sRhkOapfYt Tue May 17
  • Dzisiejszy live to złoto 🥇 było ciekawie całkiem zabawnie i jeden z dłuższych live’ów jakie robiłam, nie przegapcie… https://t.co/Q3Fs7y6M8N Mon May 16
  • Łatwy hajs mordeczki 🤓 a Wy obstawialiście coś ? @famemmatv @BetclicPolska #famemma14 https://t.co/mUvsMOFDyq Sat May 14
  • Piątek piąteczek piątunio 🥰 zapraszam na livika dziś wieczorem około 18 , plan B się powiódł, a nad C pracuje, dawa… https://t.co/KshCQ8Tlmd Fri May 13
  • Witam się z Wami tutaj po krótkim live dziś, filmików live’ ów nie będzie do wtorku, moje konto ciagle jest zgłasz… https://t.co/6uXR4SH5rV Sat May 07
  • @czopson71 👀👀 Sun May 01
  • Hejka. Dawno mnie nie było. Chciałam podziękować wszystkim którzy mnie tutaj obserwują 😘❤️ dziękuje bardzo! Przypom… https://t.co/zWVwyU6vVi Sat Apr 23
  • @czopson71 A jakbyś mnie dobrze obserwował to byś wiedział 😀 Sat Apr 16
  • @Kacper_506 Narazie nie. Dużo kaski ☹️ Wed Apr 13
  • @Kacper_506 O widzisz. A to trafiłeś bo mam wizytę po świętach 😂 Wed Apr 13
  • Hejka mordki😌 jaram się mega, bo dziś udało mi się zrobić kozackiego live na tiktoku, w końcu się odważyłam i zrobi… https://t.co/bxnBgDSyXP Tue Apr 12
  • Hejka kochani! Zapraszam was na mojego Tiktoka, bo za chwilkę robię live, który kochacie 🤭 Pamiętajcie, że trwa kon… https://t.co/eUTNOMrFXl Mon Apr 11
  • Hejcia 😎Mam obecnie na tiktoku taka mini serie, w której chodzi o to aby ktoś robił ze mną dueciki. Póki co chyba k… https://t.co/oafNHwBdRY Sat Apr 09
  • @Kacper_506 Jak mi dasz 20k to czemu nie Fri Apr 08
  • @Mike1qg Narazie brak xd Thu Apr 07
  • @SebastianKwidz Kiedyś na pewno bym chciała 😅 Thu Apr 07
  • Powiem wam, że dzisiaj idę na pazurki a jutro brwi i rzęsy. Niedługo jeszcze szykuje niespodziankę ale to po święta… https://t.co/on9s60B34J Wed Apr 06
  • Ja już ogarnięta do spanka także dobranoc, a niżej macie screenka z live jak dostałam koronkę 😊😊 świetnie na mnie w… https://t.co/XzydWtaEhl Sun Apr 03
  • Hejcia Skarby 😍 dzisiaj lajwik jakoś o 19 tak z godzinkę, może dwie. Zapraszam tam gdzie zawsze 💖❤️‍🔥 https://t.co/Otp0ZWW8Nu Sun Apr 03

Note: Twitter limits the number of tweets returned to 3,200.