My Tweets

Vidas
vidas

Change User

  • @Kuusas Toliau draudimo išmokos už viską 🌹 Wed Mar 03
  • @Kuusas Ultrabike Wed Aug 26
  • @Kuusas Bikefit’as man padėjo Tue Aug 25
  • @Kuusas @Kuusas kokia mašina? Mon Aug 03
  • Naujas darbas Behance - Factory Downtown https://t.co/6uUcG2ilcP Sat Sep 03
  • Naujas darbas @Behance: "The Chairs" http://t.co/MgxDaYOu2W Mon May 11
  • @vaidotas +1 Mon Dec 22
  • Chelsea's Stamford Bridge – then and now http://t.co/Zd9Ifpndri Thu Dec 18
  • RT @MailSport: Whatever you do #GER, never touch the ball when it's in Mbolhi's hands http://t.co/OZXxtsemLS http://t.co/kwVFPXy5p9 Mon Jun 30
  • RT @JeremyClarkson: Well done Liverpool. You beat England. Thu Jun 19
  • @simas_m @pauliusa Luiz'as vakar šventė dar labiau http://t.co/QpAZGjZ6CS Wed Apr 09
  • Kas iphone'as ilgiau laikytų http://t.co/ov6DivlCXb Wed Apr 09
  • @PamotePikta jei tik invertinsi tai tada daznai su priesininku zaidejais bus panasi Thu Feb 13
  • RT @GeniusFootball: Liverpool and United tactics! http://t.co/rck9Inwaic Tue Feb 11
  • “Washing Machine for Men” by @faborio https://t.co/ogBKnCl7XC Tue Feb 11
  • @Kuusas faktas, patikrink reviews'us Fri Feb 07
  • @Kuusas man desertiškiau buvo nuvažiuot į Figueres miestelį, į Dali muziejų/teatrą. Nors ir į vienuolyną tris kart variau :)) Fri Feb 07
  • @matusevicius nea, kaip suprantu reiktų pažiūrėt Tue Feb 04
  • Žiūriu dokumentinį filmą apie McLaren gamyklą. Nesu tikras ar dokumentinis, ar fantastinis http://t.co/pSu13VG8AM Tue Feb 04
  • RT @TSBible: The Premier League top 4 head to head record this season http://t.co/h5eclsJC2V Tue Feb 04
  • @matusevicius jau??? Uzvakar kaip tik sena serija ziurejau, pagalvojau, kad pasiilgau. Sun Feb 02
  • @matusevicius o be kilimelio blogai? As nenaudoju. Tue Dec 17
  • @matusevicius ne, bet kam tau jo? Tue Dec 17
  • RT @GeniusFootball: Neymar. http://t.co/rGsi9JG5KV Sun Dec 01
  • @matusevicius bandziau ta pati daryt po 10.8 isleidimo. Nepavyko. Thu Oct 24
  • @bICEQ @Apsega tikiuosi, nes pirma pora buvo labiau boring nei awsome :/ Wed Oct 23
  • Vilniuje niekas nebeturi Thuderbolt display parduot, sandeliuose irgi nebera, o naujo monitoriaus irgi nepristate. Apple, you no want moni? Wed Oct 23
  • Sia savaite: Milan vs Barcelona Real Madrid vs Juventus Arsenal vs Dortmund ManCity vs Chelsea Barcelona vs Real Madrid <3 Tue Oct 22
  • gavau invite'a i airbnb parti vilniuje. not sure, kas ten bus, bet gal reik nueit, raso kad bus gerimu. http://t.co/6VabS0mDPY Fri Oct 04
  • RT @SergioRamos: Departing home sat beside ...humm, humm.. Lol. Some want to kill me today!! It's meaningless and he'll be back soon. http:… Wed Sep 18
  • Just posted a photo @ Šilainiai http://t.co/pNJ67crhnS Sat May 04
  • kaip sneka bociai, geriau veliau, negu anksciau. plis do vote, like ir share! http://t.co/TbeyHRT7X1 Fri Apr 12
  • No problem broske made by Dali. http://t.co/s1NveIpY Sat Feb 09
  • Workers gonna work the last month @ Cadaqués http://t.co/poQowL5R Thu Feb 07
  • Ok @  MNAC http://t.co/KElYHdOx Tue Feb 05
  • Atsirado konkurentas sulciaspaudei http://t.co/YTgytHsD Sat Feb 02
  • Spek, ka valgo zuvytes @ Bioparc http://t.co/rVdbpsbU Fri Nov 23
  • Hola el tigro @ Bioparc http://t.co/g5lPi1Vr Fri Nov 23
  • I just started using Toshl and now my whole neighborhood comes to my house to do their finances! Parteeee! https://t.co/QoznLC0U Wed Nov 21
  • Check out new work on my @Behance portfolio: "Omnitel e-shop" http://t.co/GiZvh25H Tue Nov 20
  • Just posted a photo http://t.co/HdGzgGIk Tue Nov 20
  • Just posted a photo @ Plaza De La Virgen http://t.co/i2NtjcNZ Sat Nov 17
  • Kukis ir šo @ Plaza del Tossal http://t.co/p7ZzmkLN Wed Nov 14
  • Ok, workers gonna work @ Plaza del Tossal http://t.co/hFucHnB7 Tue Nov 13
  • Konkurencine notrauka akvusikui @ Montpellier-Saint Eloi http://t.co/p0qil4YF Sun Nov 11
  • Nekazkas @ Bardonecchia - ITA http://t.co/Z8OQVxpO Sat Nov 10
  • Mianas pro langa @ Dervio http://t.co/BgzMyQeE Fri Nov 09
  • Kukis sankryzoj http://t.co/6xydduzH Wed Nov 07
  • Kukis http://t.co/8nI68asN Sun Nov 04
  • Sveiki visi ko nemaciau http://t.co/yLw1FeUe Thu Nov 01
  • Priimu uzsakymus fotografuot renginius http://t.co/zSro2rS5 Fri Oct 26
  • Mianas http://t.co/4orpwHtR Thu Oct 25
  • Stalas visogero http://t.co/Qff0PvuN Mon Oct 08
  • Kaunas bega http://t.co/4nItT1cl Sun Oct 07
  • 15 Weirdest 'Awkward Stock Photos' http://t.co/ZOqkzeN8 #impartner Tue Mar 20
  • Lego Imagine http://t.co/qJk6jJAm Mon Mar 19
  • Introducing New Facebook Pages https://t.co/dsobBqfG #impartner Wed Feb 29
  • jeigu dažnai refreshinsit web'ą http://t.co/QzzDZNuy, pamatysit main fotkę be ir su postproduction'u. wtf? :)) Wed Feb 22
  • smagus samsung telefono manualas http://t.co/fPMgHjkg #impartner Wed Feb 22
  • @Karolis Lietuvoj po kažkiek laiko bankomatas sutraukia pinigus atgal. Reikėjo palaukt, gal būtų nereikėję į banką eit :) Thu Feb 16
  • @Kuusas maziau facebookink, twitink, nereikes ir klonuot :) Tue Feb 14
  • Facebook offers business cards for free #impartner http://t.co/Uw5SUnlU Tue Feb 14
  • @matusevicius tai mexika irgi pass? :)) Mon Feb 13
  • @codh geriau sucode'ink hack'a, kad man fule is interneto i apple tv streamintu. is anksto aciu :) Mon Feb 13
  • interesting how the Apple logo fits the pattern of the Fibonacci sequence http://t.co/15yPhdnp #impartner Wed Feb 08
  • All IMDB error messages are based on a movie quotes http://t.co/KHF1Tsk1 #impartner Wed Feb 08
  • All 2012 Super Bowl Commercials http://t.co/3wGYOupJ Tue Feb 07
  • @PauliusP @PamotePikta no problem Tue Jan 24
  • CSS animacija 3000 http://t.co/8AlJG9nj #YT1HS Tue Jan 24
  • @matusevicius @Marijus @KariLemon <3 Fri Jan 20
  • @mikelevicius ateina daznai, iseina dar dazniau :)) Thu Jan 19
  • bandysiu ismokt photoshopa su wallpaperiu http://t.co/ORohgfaT Thu Jan 19
  • How to http://t.co/oG5ODUp0 Mon Jan 16
  • 4 Tips to Keep Your Website Ahead of the Curve in 2012 http://t.co/SNL4uSE6 Mon Jan 16
  • The Perfect Paragraph http://t.co/hHPRykSF Tue Jan 10
  • Official Google Blog: Search, plus Your World http://t.co/HcjlKqto Tue Jan 10
  • Vinnie Jones' hard and fast Hands-only CPR http://t.co/OBgRd4Rn Thu Jan 05
  • naminis googlas http://t.co/rYMwsrea Wed Jan 04
  • komputerwall http://t.co/v6XMydoV Tue Jan 03
  • trileris apie pasaulio pabaigą http://t.co/M0lg2HPu Fri Dec 30
  • @matusevicius sweeeeeet, as kartu? Fri Dec 30
  • how much is the fiiiiiiiish http://t.co/K4Vf8fIA Wed Dec 21
  • Santa's elves take over @airBaltic plane http://t.co/pbxf7tzm Tue Dec 20
  • Champions League round of 16 draw reaction live – http://t.co/1Yn1o2IP http://t.co/MZFmh0Nm via @uefacom Fri Dec 16
  • How Facebook, Google+ and YouTube would have looked & worked in 1997 http://t.co/ZjlCE13V Fri Dec 16
  • home icon - bird house, sweeeet! http://t.co/Erpyr8kc Thu Dec 15
  • The Protester, Not Steve Jobs, Is 'Time's 2011 Person of the Year | Adweek http://t.co/Fmgl0MoZ Thu Dec 15
  • Did A Twitter-Fueled Latvian Bank Run Start With One Account? [UPDATED] by @CopeWrites http://t.co/M68wDVe5 via @RWW Wed Dec 14
  • Comic Sans Project http://t.co/A6k2iYmv Tue Dec 13
  • RT @Karolis: Nervams nuraminti http://t.co/SU4FDgaB Tue Dec 13
  • Padariau juokingus marškinėlius, duok pitaka, gausiu štuką! http://t.co/kDaegFmQ via @threadless Thu Dec 08
  • palapinės http://t.co/a9G3cVU7 Wed Nov 30
  • mažas, gražus, nenaudingas printeriukas http://t.co/2iXaSKqg Tue Nov 29
  • Moses Bridge http://t.co/yJDci2C5 Mon Nov 28
  • stebuklingas pakrovėjas stebuklingai pelei http://t.co/d3kPNC3h Sat Nov 26
  • @matusevicius kur cia palaikint? Sat Nov 26
  • @Andrius labadiena Sat Nov 26
  • @pauliusa labadiena Sat Nov 26
  • va čia tai meet'ukas http://t.co/a59MV27 Thu Jan 27
  • pamyršau kad ira tvyteris Wed Oct 28
  • mi drinkbir Tue Aug 11
  • reikia kas nebrangiai ir kokybiskai apklijuotu automobili kaune Mon Aug 03
  • aftershnaps mood gaus vidf sutemos002 Sun Aug 02
  • klauso reperio sel Fri Jul 31
  • kam reik apple belaides pelites? juzinta pora savaiciu, ziauriai kieta. pardOdu kokiu pidisu pigiau nei krautuvitej Wed Jul 29
  • http://hb00328.local.lt/birzelis.html Mon Jul 27
  • noriu valgyt Sun Jul 26
  • vassup?!! Thu Jul 23
  • lupo! Thu Jul 23
  • konichiwa Wed Jul 22
  • levelup Tue Jul 14
  • po kiek yra žuvis? Thu Jul 09
  • ichbinfakin tired Wed Jul 01
  • @Horde tikriausiai uztaikiai ant to momento kai programeris puslapiavima testavo:) Tue Jun 30
  • wtf? kodel siryt pas mane emeile jau ~desimtas spamas i inboxa ateina :((( Tue Jun 30
  • DriftMag'as jau visai čia pat! Mon Jun 29
  • samaria ost Mon Jun 29
  • @vaidotas duo man :) Sun Jun 28
  • siandien prasukau viena melodija 176 kartus. vakar jos ieskojau - nemeluosiu - apie 5 valandas. idomus tas gyvenimas. Sat Jun 27
  • @codh jo yra ble - (37) 422540 Sat Jun 27
  • gymnopédie Sat Jun 27
  • kugelis Fri Jun 26
  • http://twitpic.com/86hb2 zaidziu beranki HA-HA Tue Jun 23
  • Mi start atostogos. Mon Jun 22
  • matau visi jau myzcioja del topgearo. baigiam sventadienio darbo diena ir ainam siust klakrona ir kitus pacanus. yay! Sun Jun 21
  • ich bin dlacego movin from adobecreativesuit cs3 to cs4. yay! Sun Jun 21
  • Tebunie ainu miegot! Sat Jun 20
  • mi telepfon is workin agen! Sat Jun 20
  • gutenmorgen patdzanii! Sat Jun 20
  • ta proga ką veikiam? Fri Jun 19
  • sekmadienis gera diena darbui Fri Jun 19
  • parestorinau gi as aiphauna ir ta proga gavau uzrasa kad telefonas sitos sim korteles nepalaiko. U-LA-LA-LA. kas toliau? Thu Jun 18
  • paupdatinau jobnutaifauna i 3.0, tai ta proga dabar man nieks negali prisiskambyt. sako kad mano ragelis yra isjungtas. Thu Jun 18
  • Jungle Is Massive Thu Jun 18
  • vakar/sianakt lativijoj alldaylong ant lietaus prasedejom. gryztant miskuose dar ir masina sugedo :)) tiponezjb kelione? :)) Sun Jun 14
  • ryt latvijoj turesim gera laika http://bit.ly/IWWTD Fri Jun 12
  • sergu. HA HA. Wed Jun 10
  • @pauliusa ragana, ble! Tue Jun 09
  • @pauliusa watafakwai? Tue Jun 09
  • @mikelevicius gal ir spes! tikriausiai krypciai sunkiai su uzsakymais, kad sau webuka atnaujina:)) Mon Jun 08
  • http://twitpic.com/6vrb8 labas ritas ha ha Mon Jun 08
  • @pauliusa gerai pasakkyta zodziu zaisTmas ftw Fri Jun 05
  • loginas vakar buvo kietai, alaus namai kieciau, o havana saushl klab buvo frikim awsum ftw! Fri Jun 05
  • @pauliusa nezinau ka rasyt.:(((( Thu Jun 04
  • @pauliusa piulpia cympalus Thu Jun 04
  • @zilionis prie megos:) Wed Jun 03
  • Prie megos:) Wed Jun 03
  • @Nerius ainu kad nelabai, paintas ir photoshopas tavo draugai:)) o ka gali paporint manuoju klausimu?:) Wed Jun 03
  • Ulala kaas siemet mane i logina pavesh?:) Wed Jun 03
  • naujas KEN BLOCK GYMKHANA !!!! :) http://tinyurl.com/nw3hyw Tue Jun 02
  • ka daryt? Fri May 29
  • @Nestabdom tai vistik tele2 :) o as visa laika kazkodel galvojau kad cia omnitelio reikalai :)) Tue May 19
  • @pauliusa eina naxui.:(((((((((((( Tue May 19
  • kas isduos kur kaune papigiai spauda ant marskineliu? Tue May 19
  • @mikelevicius uje, prasilenkem :) Tue May 19
  • Vaziuojam pas latvius i pirms latvijas drifts chempijonchips etaps Sat May 16
  • @codh bande suprast ar tinkamos europai. Fri May 15
  • maximoj svyturio produkcijai -30%! i like! Fri May 15
  • gal kas parduoda ar zino kas parduoda nissana rS13ta? Fri May 15
  • @churchill1874 tai kad nelabai as ten kazka ir maciau. pamenu tik sashka ir norvega ar masif blizganti :) Fri May 15
  • @jaskonis drasu :))))))))) Fri May 15
  • @churchill1874 eurovyzhion.tv, bet jauciu kad jau bus pasibaige ;)) Fri May 15
  • pajungiau ir as eurovyzhiona onlainu. vienintelis zjbs dalykas ten - tai tos saliu pristatomosios vinjetes. petpunk style :} Thu May 14
  • netiketai sian vietoj kartingu einam ii spektakli "duetai" :) kas dar einat? :)) Thu May 14
  • lost Thu May 14
  • @deree fuj kas cia? :( :))) Thu May 07
  • gal kas turit linos adamonytes is interaktyvus marketingo sprendimai kontakta? boba slapstos metus laiko ir negrazina man stukos :( :)))) Thu May 07
  • lietuviska pocta ira gaidis big time :( Thu May 07
  • kandolizariza Sun Apr 26
  • nubudau Fri Apr 10
  • beechinskas ble, skaudu pauliau.. skaudu...:)) Thu Apr 09
  • einam gIArt? http://tinyurl.com/cnrslq Tue Apr 07
  • puiki diena darbui Sat Apr 04
  • gutenmorgen lenktynininkai Sat Apr 04
  • "N.Pareigytė ieškos naujojo Minedo" http://tinyurl.com/cgnf5n ner ko ieskot, pati ji minedas :)) Mon Mar 30
  • Great success! Kaune dangus griuva Sat Mar 28
  • i got five on it Sat Mar 28
  • vos judu Sat Mar 28
  • bad news http://tinyurl.com/c9n3vx Fri Mar 27
  • @pauliusa dziaugiuos net i kelnites mizcioju! Fri Mar 27
  • humoro klubas vel buvo masif :) pauliui uz izangini bajeriuka petruskeviciui - plius tukstantis :)))) nerijui uz depiuta irgi neka maziau! Thu Mar 26
  • @ddpkts 33$ uz visas gavos :) Mon Mar 23
  • su salyga kad ant threadless.com sale'as, tai po poros savaiciu laukiu 18 bliuzeliu Mon Mar 23
  • back to oldskul - moby Sat Mar 21
  • @jaskonis manau kad ten viskas ok Fri Mar 20
  • kugelis Fri Mar 20
  • butu kietai, jei naujienu portaluose paspaudus iksiuka prie naujienos eitu ja panaikint - naikinciau sudus kaip facebooke naikinu quizzus. Thu Mar 19
  • is kur tas sniegas cia bli* Wed Mar 18
  • daftpunk Tue Mar 17
  • @pauliusa piNpale shaaaa! :)) Fri Mar 13
  • @advancedmonkey nu kodel sipnai, buvo sjupeer! :) Thu Mar 12
  • atbuvau sian humoro kluba buvusiose patrankose. pirma karta toje vietoje jauciausi saugiai, o dar ir kind of fun buvo! :) Thu Mar 12
  • family guy nauja serija (8) yra HAHAHAHAHA x 1055454 + MASIF Mon Mar 09
  • mi vakar buvo ping pong pro Fri Mar 06
  • sjuuuupeer! šian driftingo konferencija ir pravdos viena minutė, o aš einu i teatrą.:( sjuuupeeeer! Thu Mar 05
  • vienodo ugio vyras ir moteris turi sverti vienodai? Wed Mar 04
  • quivver smota chasin a feeling sian klausiau 16557kartus http://tinyurl.com/5jt437 senai taip gerai buvo! Tue Mar 03
  • kuriam is mano vakar parsiustu mp3 yra zodziai "as labai myliu tai kas yra grazu, kas yra grazu, tai yra labai labai sviesu". hint Z--I--A Tue Mar 03
  • @pauliusa visa diena ant repeato Sun Mar 01

Note: Twitter limits the number of tweets returned to 3,200.